Acana Adult Small Breed sausas maistas šunims

 • Acana Adult Small Breed sausas maistas šunims

  Kaina 16.50 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 16,5 taškų.

  Pašaras mažų veislių, suaugusiems šunims su vištiena ir plekšnėmis. 60 % gyvūninių ingredientų ir 40 % daržovių, vaisių bei žolelių.

  Gamintojas
 • Kai kalbama apie ACANA maistą šunims, kiekvienas ingredientas yra svarbus. Štai kodėl mūsų ACANA Adult Small Breed receptas yra sukurtas siekiant maitinti mažų veislių šunis pagal jų prigimtį. Šiame recepte net 60 % kokybiškų gyvūninių ingredientų, tokių kaip šviežia kanadietiška vištiena ir neapdirbtos plekšnės. Gyvūniniai ingredientai taip pat subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, šie ingredientai sudaro apie 40 %. Šis receptas suteikia Jūsų mažos veislės šuniui reikalingų maistinių medžiagų ir baltymų. Visi naudojami produktai yra švieži bei kokybiški.

  - Pirmasis ingredientas recepte yra šviežia kanadietiška vištiena. Mūsų šviežios sudedamosios dalys yra užšaldomos pačiame jų šviežume. Taip jose yra išsaugomos maistinės medžiagos.
  - Sudėtyje yra 31 % baltymų, kurie suteiks energijos Jūsų mažos veislės augintiniui.
  - Granulės pritaikytos mažų ir vidutinių veislių šunims.
  - Sudėtyje nėra grūdinių ingredientų.
  - Pagaminta Kanadoje iš geriausių pasaulyje ingredientų.

  Kuo Acana maistas yra išskirtinis:

  - Praturtintas gyvūninės kilmės ingredientais. Receptas pilnas aukštos kokybės, gyvūninės kilmės baltymų, kurios šuo privalo gauti ir patenkinti savo evoliucinius poreikius.
  - Viso grobio (WholePrey) supermaistas. Paukštiena, žuvis, organai, kremzlės ir kaulai – natūralios maistinės medžiagos pateikiamos patogiausioje formoje.
  - Šviežias, neapdirbtas bei iš vietinių ūkių. Visi receptuose naudojami ingredientai į mūsų virtuvę pristatomi švieži bei neapdirbti iš žmonių, kuriais pasitikime.
  - Trokštamas skonis. Receptas papildytas šaltyje džiovintomis kepenimis, kad būtų išgautas dar geresnis skonis.

  Sudėtis: Šviežia vištiena (16 %), vištienos miltai (15 %), raudonieji lęšiai, žalieji žirniai, avinžirniai, kalakutienos miltai (4,5 %), vištienos riebalai (4 %), šviežios vištos vidaus organai (kepenys, širdis) (4 %), silkių miltai (4 %), kiaušiniai (4 %), neapdirbta plekšnė (4 %), žuvų aliejus (4 %), žalieji lęšiai, geltonieji žirniai, žirnių ląsteliena, žirnių krakmolas, neapdirbtos kalakuto kepenys (0,5 %), druska, džiovinti rudadumbliai, švieži moliūgai, švieži sviestiniai moliūgai, šviežios morkos, švieži obuoliai, šviežios kriaušės, šviežios cukinijos, džiovintos cikorijos šaknys, švieži lapiniai kopūstai, švieži špinatai, švieži burokėlių lapai, švieži ropių lapai, spanguolės, mėlynės, saskatūno uogos, ciberžolė, tikrasis margainis, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės šaknys, erškėtuogės.

  Priedai / 1 kg. Technologiniai priedai: iš aliejaus gaunamas tokoferolių ekstraktas (1b306(i)) 121 mg, citrinos rūgštis (3a300) 40 mg, rozmarino ekstraktas 80 mg. Maistiniai priedai: cholino chloridas (3a890) 700,o mg, cinkas (3b606) 75,0 mg, varis (3b406) 11,0 mg, vitaminas B1 (3a821) 25,0 mg, vitaminas B5 (3a841) 8,0 mg, vitaminas B6 (3a831) 7,5 mg, vitaminas A (3a672a) 1875 TV, vitaminas D3 (3a671) 250 TV, vitaminas E (3a700) 115 TV. Zootechniniai priedai: Enterococcus faecium (4b1707) NCIMB 10415: 2,2×10^6 CFU.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 31,0 %, žali riebalai 17,0 %, žali pelenai 7,0 %, žalia ląsteliena 5,0 %, drėgnis 12,0 %, kalcis 1,4 %, fosforas 1,1 %, Omega-6 riebalų rūgštys 2,6 %, Omega-3 riebalų rūgštys 1,0 %, DHA/EPA 0,3 %/0,3 %.

  Metabolizuojama energija: 3510 kcal/kg (421 kcal 250 ml/120 g puodelyje). Kalorijų paskirstymas: 31 % iš baltymų, 28 % iš angliavandenių ir 41 % iš riebalų.

  Šėrimo rekomendacijos

  Kiekvienas šuo yra unikalus ir individualus, todėl ir jų šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo.

  Pratinant šunį prie naujo pašaro, reikia laiko, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie kitokių nei įprastinių šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5–7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana pašaro porcijas su įprastu pašaru, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma.

   

  • Kokia yra ACANA Adult Small Breed sudėtis?
   ACANA Adult Small Breed recepto sudėtyje yra 60 % kokybiškų gyvūninių ingredientų, tokių kaip švieža kanadietiška vištiena ir neapdirbtos plekšnės. Vaisiai, daržovės ir žolės sudaro apie 40 % šio maisto sudėties. Visi ingredientai yra švieži ir kokybiški.
  • Kokia yra ACANA Adult Small Breed maisto baltymų dalis?
   ACANA Adult Small Breed maiste yra 31 % baltymų, kurie suteiks energijos Jūsų mažos veislės šuniui.
  • Kam tinkami ACANA Adult Small Breed granulės?
   ACANA Adult Small Breed granulės yra pritaikytos mažų ir vidutinių veislių šunims.
  • Ar ACANA Adult Small Breed maiste yra grūdinių ingredientų?
   Ne, ACANA Adult Small Breed maiste nėra grūdinių ingredientų.
  • Iš kur gaunami ingredientai ACANA maistui?
   ACANA maistui naudojami ingredientai gaunami iš geriausių pasaulyje ūkių. Visi ingredientai yra švieži, neapdirbti ir pagaminti iš vietinių ūkių.
  • Kokie yra ACANA maisto privalumai?
   ACANA maistas yra praturtintas gyvūninės kilmės ingredientais, pilnas aukštos kokybės baltymų. Jis taip pat yra pagamintas iš viso grobio (WholePrey) supermaisto, kuris suteikia natūralių maistinių medžiagų. ACANA maistą sudaro švieži, neapdirbti ir iš vietinių ūkių gauti ingredientai. Tai taip pat suteikia malonų ir trokštamą skonį.