Acana Sport&Agility sausas ėdalas šunims

 • Acana Sport&Agility sausas ėdalas šunims

  Kaina 62.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 62,9 taškus.

  Visų veislių, suaugusiems, aktyviems šunims su vištiena ir plekšnėmis. 75 % gyvūninių ingredientų ir 25 % daržovių, vaisių bei žolelių.

  Gamintojas
 • Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.

  Kai kalbama apie ACANA maistą šunims, kiekvienas ingredientas yra svarbus. Štai kodėl ACANA Sport&Agility receptas sukurtas tam, kad atitiktų visų sportuojančių bei aktyvių veislių poreikius. Šiame recepte net 75 % kokybiškų gyvūninių ingredientų, tokių kaip šviežia kanadietiška vištiena ar neapdirbtos plekšnės. Gyvūniniai ingredientai subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, šie ingredientai sudaro apie 25 %. Tad šiame recepte gausu gyvūninės kilmės baltymų, kurie būtini aktyviam, judriam augintiniui. Visi ACANA recepte naudojami produktai yra švieži tarsi tiesiai iš ūkininkų turgaus.

  - Pirmasis ingredientas recepte yra šviežia kanadietiška vištiena. Mūsų šviežios sudedamosios dalys yra užšaldomos pačiame jų šviežume. Taip jose yra išsaugomos maistinės medžiagos.
  - Gausu gyvūninių baltymų. Jie gali suteikti energijos, reikalingos Jūsų aktyviam šuniui.
  - Sudėtyje nėra grūdinių ingredientų.
  - Pagaminta Kanadoje iš geriausių pasaulyje ingredientų.

  Kuo Acana maistas yra išskirtinis:

  - Praturtintas gyvūninės kilmės ingredientais. Receptas pilnas aukštos kokybės, gyvūninės kilmės baltymų, kurios šuo privalo gauti ir patenkinti savo evoliucinius poreikius.
  - Viso grobio (WholePrey) supermaistas. Paukštiena, žuvis, organai, kremzlės ir kaulai – natūralios maistinės medžiagos pateikiamos patogiausioje formoje.
  - Šviežias, neapdirbtas bei iš vietinių ūkių. Visi receptuose naudojami ingredientai į mūsų virtuvę pristatomi švieži bei neapdirbti iš žmonių, kuriais pasitikime.
  - Trokštamas skonis. Receptas papildytas šaltyje džiovintomis kepenimis, kad būtų išgautas dar geresnis skonis.

  Sudėtis: Šviežia vištiena (20 %), vištienos miltai (20 %), raudonieji lęšiai, žalieji žirniai, vištienos riebalai (8 %), kalakutienos miltai (7 %), šviežios vištos vidaus organai (kepenys, širdis) (4 %), silkių miltai (4 %), kiaušiniai (4 %), neapdirbtos plekšnės (4 %), žuvų aliejus (3,5 %), avinžirniai, žali lęšiai, geltonieji žirniai, žirnių krakmolas, neapdirbtos kalakuto kepenys (0,5 %), druska, džiovinti rudadumbliai, švieži moliūgai, švieži sviestiniai moliūgai, šviežios morkos, švieži obuoliai, šviežios kriaušės, šviežios cukinijos, džiovintos cikorijos šaknys, švieži lapiniai kopūstai, švieži špinatai, švieži burokėlių lapai, švieži ropių lapai, spanguolės, mėlynės, saskatūno uogos, ciberžolė, tikrasis margainis, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės šaknys, erškėtuogės.

  Priedai / 1 kg. Technologiniai priedai: iš aliejaus gaunamas tokoferolių ekstraktas (1b306(i)) 121 mg, citrinos rūgštis (3a300) 40 mg, rozmarino ekstraktas 80 mg. Maistiniai priedai: cholino chloridas (3a890) 700,o mg, cinkas (3b606) 112,5 mg, varis (3b406) 11,0 mg, vitaminas B1 (3a821) 25,0 mg, vitaminas B5 (3a841) 8,0 mg, vitaminas B6 (3a831) 7,5 mg, vitaminas A (3a672a) 7500 TV, vitaminas D3 (3a671) 1000 TV, vitaminas E (3a700) 100 TV. Zootechniniai priedai: Enterococcus faecium (4b1707) NCIMB 10415: 2,2×10^6 CFU.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 35,0 %, žali riebalai 22,0 %, žali pelenai 8,0 %, žalia ląsteliena 5,0 %, drėgnis 12,0 %, kalcis 1,7 %, fosforas 1,1 %, Omega-6 riebalų rūgštys 2,7 %, Omega-3 riebalų rūgštys 1,2 %, DHA/EPA 0,4 %/0,4 %.

  Metabolizuojama energija: 3725 kcal/kg (447 kcal 250 ml/120 g puodelyje). Kalorijų paskirstymas: 33 % iš baltymų, 17 % iš angliavandenių ir 50 % iš riebalų.

  Šėrimo rekomendacijos

  Kiekvienas šuo yra unikalus ir individualus, todėl ir jų šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo.

  Pratinant šunį prie naujo pašaro, reikia laiko, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie kitokių nei įprastinių šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5–7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana pašaro porcijas su įprastu pašaru, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma.

   

  • Kokios yra ACANA Sport&Agility sauso maisto sudedamosios dalys?
   ACANA Sport&Agility sausas maistas šunims sudarytas iš 75 % kokybiškų gyvūninių ingredientų, tokiais kaip šviežia kanadietiška vištiena ar neapdirbtos plekšnės. Taip pat jo sudėtyje yra vaisių, daržovių ir žolelių, sudarantys apie 25 %.
  • Kokios yra ACANA Sport&Agility sauso maisto savybės?
   ACANA Sport&Agility sausas maistas šunims yra praturtintas gyvūninės kilmės ingredientais, tokių kaip aukštos kokybės baltymai. Jis taip pat yra pagamintas iš šviežų, neapdirbtų ir vietiniuose ūkiuose auginamų ingredientų. Maistas turi trokštamą skonį, kad būtų dar labiau patrauklus šuniui.
  • Ar ACANA Sport&Agility sausas maistas tinka aktyviems šunims?
   Taip, ACANA Sport&Agility sausas maistas yra sukurtas atitikti visų sportuojančių ir aktyvių veislių šunų poreikius. Tai maistas, kurio sudėtyje yra gausu gyvūninės kilmės baltymų, suteikiančių energijos aktyviam šuniui.
  • Iš kur gaminamas ACANA Sport&Agility sausas maistas?
   ACANA Sport&Agility sausas maistas gaminamas Kanadoje iš geriausių pasaulyje ingredientų. Visi ingredientai yra švieži ir neapdoroti, tiekiami iš vietinių ūkių, į kuriuos galima pasitikėti.