Acana Puppy Large Breed didelių veislių šuniukams

 • Acana Puppy Large Breed didelių veislių šuniukams

  Kaina 63.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 63,9 taškus.

  Visavertis pašaras didelių veislių (virš 25 kg) šuniukams su vištiena ir plekšnėmis.

  Gamintojas
 • 70 % gyvūninių ingredientų ir 30 % daržovių, vaisių bei žolelių. Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.

  Kai kalbama apie ACANA maistą šunims, kiekvienas ingredientas yra svarbus. Štai kodėl mūsų ACANA Puppy Large Breed šuniukų receptas yra sukurtas siekiant maitinti visų veislių šuniukus pagal jų prigimtį. Šiame recepte net 70 % kokybiškų gyvūninių ingredientų, tokių kaip šviežia kanadietiška vištiena ir neapdirbtos plekšnės. Gyvūniniai ingredientai taip pat subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, šie ingredientai sudaro apie 30 %. Receptas yra specialiai sukurtas tam, kad Jūsų augintiniai, kurie yra didelių veislių, būtų aprūpinti baltymais ir aukščiausios kokybės ingredientais, kurie yra būtini geram vystymuisi. Visi naudojami produktai yra švieži bei kokybiški.

  - Pirmasis ingredientas recepte yra šviežia kanadietiška vištiena. Mūsų šviežios sudedamosios dalys yra užšaldomos pačiame jų šviežume. Taip jose yra išsaugomos maistinės medžiagos.
  - Tinka didelių ir milžiniškų veislių šuniukams, kurie sveria daugiau nei 25 kg.
  - Granulės pritaikytos didelių ir milžiniškų veislių šunims.
  - Sudėtyje nėra grūdinių ingredientų.
  - Pagaminta Kanadoje iš geriausių pasaulyje ingredientų.

  Kuo Acana maistas yra išskirtinis:

  - Praturtintas gyvūninės kilmės ingredientais. Receptas pilnas aukštos kokybės, gyvūninės kilmės baltymų, kurios šuo privalo gauti ir patenkinti savo evoliucinius poreikius.
  - Viso grobio (WholePrey) supermaistas. Paukštiena, žuvis, organai, kremzlės ir kaulai – natūralios maistinės medžiagos pateikiamos patogiausioje formoje.
  - Šviežias, neapdirbtas bei iš vietinių ūkių. Visi receptuose naudojami ingredientai į mūsų virtuvę pristatomi švieži bei neapdirbti iš žmonių, kuriais pasitikime.
  - Trokštamas skonis. Receptas papildytas šaltyje džiovintomis kepenimis, kad būtų išgautas dar geresnis skonis.

  Sudėtis: Šviežia vištiena (22%), vištienos miltai (21%), raudonieji lęšiai, žali žirniai, švieži vištienos subproduktai (kepenys, širdis) (6,5%), švieži kiaušiniai (4%), neapdirbta jūrų lydekų filė (4%), žuvų taukai (4%), silkės miltai (4%), avinžirniai, žirnių krakmolas, kalakutienos miltai (2%), žalieji lęšiai, geltonieji žirniai, vištienos riebalai (2%), lęšių skaidulos, neapdirbtos kalakuto kepenys (0,5%), druska, džiovinti jūros dumbliai, švieži obuoliai, švieži kvapieji moliūgai, šviežios morkos, šviežios kriaušės, švieži moliūgai, šviežios cukinijos, džiovintos cikorijos šaknys, švieži lapiniai kopūstai, švieži špinatai, švieži ropių lapai, švieži burokėlių lapai, mėlynės, spanguolės, saskatūno uogos, varnalėšų šaknys, levanda, vaistinės svilarožės šaknys, tikrasis margainis, erškėtuogės, ciberžolė.

  Priedai / 1 kg. Technologiniai priedai: tokoferolio ekstraktai iš augalinio aliejaus 121 mg, citrinos rūgštis 40 mg, rozmarino ekstraktras 80 mg. Maistiniai priedai: cholino chlorinas (3a890) 980 mg, cinko proteinatas (3b606) 112,5 mg, vario proteinatas (3b406) 11 mg, vitaminas B1 (3a821) 100 mg, vitaminas B2 (3a825i) 20 mg, vitaminas B3 200 mg, vitaminas B5 60 mg, vitaminas B6 (3a831) 35 mg, vitaminas B9 7 mg, vitaminas B12 0,2 mg, vitaminas A (3a672a) 3750 TV, vitaminas D3 (3a671) 500 TV, vitaminas E (3a700) 550 TV, vitaminas C (3a312) 0,15 mg. Zootechniniai priedai: 4b1707 Enterococcus faecium DSM 10663/NCIMB 10415: 1 x 10^9CFU.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 33%, žali riebalai 15%, žali pelenai 7%, žalia ląsteliena 6%, drėgnis 12%, kalcis 1,4%, fosforas 1%, omega-6 2,4%, omega-3 1,2%, DHA 0,4%, EPA 0,4%.

  Metabolizuojama energija: 3375 kcal/kg (405 kcal 250 ml/120 g puodelyje), 34 % baltymų, 28 % angliavandenių ir 38 % riebalų.

  Šėrimo rekomendacijos

  Kiekvienas šuo yra unikalus ir individualus, todėl ir jų šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo.

  Pratinant šunį prie naujo pašaro, reikia laiko, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie kitokių nei įprastinių šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5–7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana pašaro porcijas su įprastu pašaru, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma.

   

  • Kokie yra ACANA Puppy Large Breed maisto privalumai?
   ACANA Puppy Large Breed maistas turi šiuos privalumus:
   • Pagrindinis ingredientas yra šviežia kanadietiška vištiena, kuri yra užšaldoma pačiame savo šviežume, kad būtų išsaugotos maistinės medžiagos.
   • Tinka didelių ir milžiniškų veislių šuniukams, kurie sveria daugiau nei 25 kg.
   • Granulės pritaikytos didelių ir milžiniškų veislių šunims.
   • Sudėtyje nėra grūdinių ingredientų.
   • Pagaminta Kanadoje iš geriausių pasaulyje ingredientų.
  • Kuo ACANA maistas yra išskirtinis?
   ACANA maistas yra išskirtinis dėl šių priežasčių:
   • Praturtintas gyvūninės kilmės ingredientais, kurie atitinka šuns evoliucinius poreikius.
   • Natūralių maistinių medžiagų pateikimas vienoje formoje - viso grobio (WholePrey) supermaistas, kuriame yra paukštiena, žuvis, organai, kremzlės ir kaulai.
   • Švieži, neapdirbti ingredientai iš vietinių ūkių.
   • Papildytas šaltyje džiovintomis kepenimis, kad būtų išgautas dar geresnis skonis.