Acana Puppy Large Breed didelių veislių šuniukams

 • Acana Puppy Large Breed didelių veislių šuniukams

  Kaina 55.71
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 55,71 taškus.

  Didelių veislių (virš 25 kg) šuniukams su vištiena ir plekšnėmis. 70 % gyvūninių ingredientų ir 30 % daržovių, vaisių bei žolelių.

  Gamintojas
 • Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.

  Kai kalbama apie ACANA maistą šunims, kiekvienas ingredientas yra svarbus. Štai kodėl mūsų ACANA Puppy Large Breed šuniukų receptas yra sukurtas siekiant maitinti visų veislių šuniukus pagal jų prigimtį. Šiame recepte net 70 % kokybiškų gyvūninių ingredientų, tokių kaip šviežia kanadietiška vištiena ir neapdirbtos plekšnės. Gyvūniniai ingredientai taip pat subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, šie ingredientai sudaro apie 30 %. Receptas yra specialiai sukurtas tam, kad Jūsų augintiniai, kurie yra didelių veislių, būtų aprūpinti baltymais ir aukščiausios kokybės ingredientais, kurie yra būtini geram vystymuisi. Visi naudojami produktai yra švieži bei kokybiški.

  - Pirmasis ingredientas recepte yra šviežia kanadietiška vištiena. Mūsų šviežios sudedamosios dalys yra užšaldomos pačiame jų šviežume. Taip jose yra išsaugomos maistinės medžiagos.
  - Tinka didelių ir milžiniškų veislių šuniukams, kurie sveria daugiau nei 25 kg.
  - Granulės pritaikytos didelių ir milžiniškų veislių šunims.
  - Sudėtyje nėra grūdinių ingredientų.
  - Pagaminta Kanadoje iš geriausių pasaulyje ingredientų.

  Kuo Acana maistas yra išskirtinis:

  - Praturtintas gyvūninės kilmės ingredientais. Receptas pilnas aukštos kokybės, gyvūninės kilmės baltymų, kurios šuo privalo gauti ir patenkinti savo evoliucinius poreikius.
  - Viso grobio (WholePrey) supermaistas. Paukštiena, žuvis, organai, kremzlės ir kaulai – natūralios maistinės medžiagos pateikiamos patogiausioje formoje.
  - Šviežias, neapdirbtas bei iš vietinių ūkių. Visi receptuose naudojami ingredientai į mūsų virtuvę pristatomi švieži bei neapdirbti iš žmonių, kuriais pasitikime.
  - Trokštamas skonis. Receptas papildytas šaltyje džiovintomis kepenimis, kad būtų išgautas dar geresnis skonis.

  Sudėtis: Šviežia vištiena (22 %), vištienos miltai (21 %), raudonieji lęšiai, žalieji žirniai, šviežios vištos vidaus organai (kepenys, širdis) (6 %), silkių miltai (4 %), kiaušiniai (4 %), neapdirbtos plekšnės (4 %), žuvų aliejus (4 %), avinžirniai, žirnių ląsteliena, žirnių krakmolas, kalakutienos miltai (2,5 %), žalieji lęšiai, geltonieji žirniai, vištienos riebalai (2 %), neapdirbtos kalakutų kepenys (0,5 %), druska, džiovinti rudadumbliai, švieži obuoliai, švieži sviestiniai moliūgai, šviežios morkos, šviežios kriaušės, švieži moliūgai, šviežios cukinijos, švieži lapiniai kopūstai, švieži špinatai, švieži burokėlių lapai, švieži ropių lapai, mėlynės, spanguolės, saskatūno uogos, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės šaknys, tikrasis margainis, erškėtuogės, ciberžolė.

  Priedai / 1 kg. Technologiniai priedai: iš aliejaus gaunamas tokoferolių ekstraktas (1b306(i)) 121 mg, citrinos rūgštis (3a300) 40 mg, rozmarino ekstraktas 80 mg. Maistiniai priedai: cholino chloridas (3a890) 700,o mg, cinkas (3b606) 112,5 mg, varis (3b406) 11,0 mg, vitaminas B1 (3a821) 25,0 mg, vitaminas B5 (3a841) 8,0 mg, vitaminas B6 (3a831) 7,5 mg, vitaminas E (3a700) 60 TV. Zootechniniai priedai: Enterococcus faecium (4b1707) NCIMB 10415: 2,2×10^6 CFU.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 33,0 %, žali riebalai 15,0 %, žali pelenai 7,0 %, žalia ląsteliena 6,0 %, drėgnis 12,0 %, kalcis 1,4 %, fosforas 1,0 %, Omega-6 riebalų rūgštys 2,4 %, Omega-3 riebalų rūgštys 1,2 %, DHA/EPA 0,4 %/0,4 %.

  Metabolizuojama energija: 3375 kcal/kg (405 kcal 250 ml/120 g puodelyje). Kalorijų paskirstymas: 34 % iš baltymų, 28 % iš angliavandenių ir 38 % iš riebalų.

  Šėrimo rekomendacijos

  Kiekvienas šuo yra unikalus ir individualus, todėl ir jų šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo.

  Pratinant šunį prie naujo pašaro, reikia laiko, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie kitokių nei įprastinių šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5–7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana pašaro porcijas su įprastu pašaru, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma.

   

  • Kokie yra ACANA Puppy Large Breed maisto privalumai?
   ACANA Puppy Large Breed maistas turi šiuos privalumus:
   • Pagrindinis ingredientas yra šviežia kanadietiška vištiena, kuri yra užšaldoma pačiame savo šviežume, kad būtų išsaugotos maistinės medžiagos.
   • Tinka didelių ir milžiniškų veislių šuniukams, kurie sveria daugiau nei 25 kg.
   • Granulės pritaikytos didelių ir milžiniškų veislių šunims.
   • Sudėtyje nėra grūdinių ingredientų.
   • Pagaminta Kanadoje iš geriausių pasaulyje ingredientų.
  • Kuo ACANA maistas yra išskirtinis?
   ACANA maistas yra išskirtinis dėl šių priežasčių:
   • Praturtintas gyvūninės kilmės ingredientais, kurie atitinka šuns evoliucinius poreikius.
   • Natūralių maistinių medžiagų pateikimas vienoje formoje - viso grobio (WholePrey) supermaistas, kuriame yra paukštiena, žuvis, organai, kremzlės ir kaulai.
   • Švieži, neapdirbti ingredientai iš vietinių ūkių.
   • Papildytas šaltyje džiovintomis kepenimis, kad būtų išgautas dar geresnis skonis.