Acana Puppy Small Breed sausas maistas šunims

 • Acana Puppy Small Breed sausas maistas šunims

  Kaina 18.20 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 18,2 taškų.

  Visavertis pašaras mažų veislių (iki 9 kg) šuniukams su vištiena ir plekšnėmis. 70 % gyvūninių ingredientų ir 30 % daržovių, vaisių bei žolelių. Be dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų.

  Gamintojas
 • Kai kalbama apie ACANA maistą šunims, kiekvienas ingredientas yra svarbus. Štai kodėl mūsų ACANA Puppy Small Breed receptas sukurtas tam, kad aprūpinti mažų veislių šuniukus baltymais ir kitomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Šiame recepte net 70 % kokybiškų gyvūninių ingredientų, tokių kaip šviežia kanadietiška vištiena ir neapdirbtos plekšnės. Gyvūniniai ingredientai taip pat subalansuoti su vaisiais, daržovėmis ir žolelėmis, šie ingredientai sudaro apie 30 %. Visi naudojami produktai yra švieži bei kokybiški.

  - Pirmasis ingredientas recepte yra šviežia kanadietiška vištiena. Mūsų šviežios sudedamosios dalys yra užšaldomos pačiame jų šviežume. Taip jose yra išsaugomos maistinės medžiagos.
  - Tinka mažų veislių šuniukams, sveriantiems iki 9 kg.
  - Sudėtyje nėra grūdinių ingredientų. Pagaminta Kanadoje iš geriausių pasaulyje ingredientų.

  Kuo Acana maistas yra išskirtinis:

  - Praturtintas gyvūninės kilmės ingredientais. Receptas pilnas aukštos kokybės, gyvūninės kilmės baltymų, kurios šuo privalo gauti ir patenkinti savo evoliucinius poreikius.
  - Viso grobio (WholePrey) supermaistas. Paukštiena, žuvis, organai, kremzlės ir kaulai – natūralios maistinės medžiagos pateikiamos patogiausioje formoje.
  - Šviežias, neapdirbtas bei iš vietinių ūkių. Visi receptuose naudojami ingredientai į mūsų virtuvę pristatomi švieži bei neapdirbti iš žmonių, kuriais pasitikime.
  - Trokštamas skonis. Receptas papildytas šaltyje džiovintomis kepenimis, kad būtų išgautas dar geresnis skonis.

  Sudėtis: Šviežia vištiena (18 %), vištienos miltai (18 %), raudonieji lęšiai, žalieji žirniai, šviežios vištos vidaus organai (kepenys, širdis) (7 %), vištienos riebalai (7 %), kalakutienos miltai (4 %), kiaušiniai (4 %), neapdirbtos plekšnės (4 %), silkės miltai (4 %), žuvų aliejus (3 %), žalieji lęšiai, avinžirniai, geltonieji žirniai, žirnių ląsteliena, žirnių krakmolas, neapdirbtos kalakuto kepenys (1 %), druska, džiovinti rudadumbliai, švieži moliūgai, švieži sviestiniai moliūgai, šviežios morkos, švieži obuoliai, šviežios kriaušės, šviežios cukinijos, džiovintos cikorijos šaknys, švieži lapiniai kopūstai, švieži špinatai, švieži burokėlių lapai, švieži ropių lapai, spanguolės, mėlynės, saskatūno uogos, ciberžolė, tikrasis margainis, varnalėšų šaknys, levandos, svilarožės šaknys, erškėtuogės.

  Priedai / 1 kg: Technologiniai priedai: iš aliejaus gaunamas tokoferolių ekstraktas (1b306(i)) 121 mg, citrinos rūgštis (3a300) 40 mg, rozmarino ekstraktas 80 mg. Maistiniai priedai: cholino chloridas (3a890) 700,o mg, cinkas (3b606) 112,5 mg, varis (3b406) 11,0 mg, vitaminas B1 (3a821) 25,0 mg, vitaminas B5 (3a841) 8,0 mg, vitaminas B6 (3a831) 7,5 mg, vitaminas A (3a672a) 3750 TV, vitaminas D3 (3a671) 500 TV, vitaminas E (3a700) 50 TV. Zootechniniai priedai: Enterococcus faecium (4b1707) NCIMB 10415: 2,2×10^6 CFU.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 33,0 %, žali riebalai 20,0 %, žali pelenai 7,0 %, žalia ląsteliena 5,0 %, drėgnis 12,0 %, kalcis 1,5 %, fosforas 1,1 %, Omega-6 riebalų rūgštys 2,7 %, Omega-3 riebalų rūgštys 1,0 %, DHA/EPA 0,3 %/0,3 %.

  Metabolizuojama energija: 3660 kcal/kg (439 kcal 250 ml/120 g puodelyje). Kalorijų paskirstymas: 32 % iš baltymų, 22 % iš angliavandenių ir 46 % iš riebalų.

  Šėrimo rekomendacijos

  Kiekvienas šuo yra unikalus ir individualus, todėl ir jų šėrimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo veislės, aplinkos, amžiaus ir aktyvumo.

  Pratinant šunį prie naujo pašaro, reikia laiko, kad jo virškinimo sistema prisitaikytų prie kitokių nei įprastinių šunų maisto maistinių medžiagų. Per 5–7 dienų laikotarpį sumaišykite mažesnes Acana pašaro porcijas su įprastu pašaru, palaipsniui kiekvieną dieną didindami jo kiekį. 7 dieną jau galėsite maitinti pilna Acana maisto norma.

   

  • Kokios yra Acana Puppy Small Breed sauso maisto šunims sudėtis ir savybės?
   Acana Puppy Small Breed sausas maistas šunims yra visavertis pašaras skirtas mažų veislių (iki 9 kg) šuniukams su vištiena ir plekšnėmis. Jis sudarytas iš 70 % gyvūninių ingredientų ir 30 % daržovių, vaisių bei žolelių. Pašaras neturi dažiklių, skonio stipriklių ir konservantų. Jame yra šviežios kanadietiškos vištienos, kurios maistinės medžiagos išsaugomos užšaldant pačiame jų šviežume, o taip pat nėra grūdinių ingredientų. Acana maistas yra praturtintas gyvūninės kilmės ingredientais, viso grobio supermaistas ir pagamintas iš šviežių, neapdirbtų vietinių ūkių produktų. Taip pat, jis turi trokštamą skonį, papildytą šaltyje džiovintomis kepenimis.