Platinum Adult sausas pašaras šunims su ėriena ir ryžiais

 • Platinum Adult sausas pašaras šunims su ėriena ir ryžiais

  Kaina 97.90 
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 4 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 97,9 taškus.
  Gamintojas
 • Platinum visavertis subalansuotas sausas pašaras suaugusiems šunims su ėriena ir ryžiais:

  - Mažiausiai 70% šviežios avienos
  - Ryžiai aukštos kokybės angliavandenių šaltinis
  - Daržovės, kuriose gausu natūralių antioksidantų
  - Žaliųjų lukštų ekstraktas ir kelios naudingos žolelės

  Platinum visavertis sausas pašaras suaugusiems šunims su ėriena ir ryžiais pagamintas iš natūralių produktų, kurie lengvai virškinami, todėl tinka visiems šunims, nepriklausomai nuo amžiaus ar veislės. Platinum Lamb + Rice yra specialiai sukurtas siekiant pagerinti mitybą ir neturi priedų, kurie galėtų būti kenksmingi šuniui. Pašare yra svarbių sveikatai ir energijos poreikui palaikyti vitaminų, o vertingos žolelės skatina medžiagų apykaitą.

  Platinum sausas pašaras suaugusiems šunims su ėriena ir ryžiais pagamintas tik iš aukštos kokybės ingredientų, kurie taip pat tinkami naudoti žmonėms.

  Mažiausiai 70 % šviežios ėrienos
  Ryžiai aukštos kokybės angliavandenių šaltinis
  Šalto spaudimo aliejai užtikrinantys optimalų riebalų balansą
  Žaliųjų midijų lukštų ekstraktas, vitaminas K1, vaisiai, įvairios daržovės ir daugybė sveikatai svarbių žolelių
  Platinum pašaruose nėra skerdienos likučių, atraktantų, prieskonių, skonio stipriklių, dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Tokiu būdu mes užtikriname, kad pašaras būtų lengvai virškinamas šuniui.

  Taikant švelnų „garinimo slėgiu“ metodą, mėsos gabalai verda kartu su bulvėmis, nepridėjus vandens tik 95 ° C temperatūroje. Grynos koncentruotos mėsos sultys sudaro 19 proc. pašaro, tai yra daugiau nei kituose šunų pašaruose. Dėka gamybos būdo pašare išlieka visos vertingos maistinės medžiagos ir jam suteikiamas išskirtinis skonis. Po virimo pašaras lėtai ir atsargiai išdžiovinamas.

  Atvėsinus iki kambario temperatūros sudedami šalto spaudimo aliejai, žolelės ir vitaminai, kad būtų išsaugotos maistinės medžiagos. Pašaro masė supjaustoma į gabalėliukus ir iškart supakuojama į hermetiškus aliuminio maišelius, o ne laikoma dideliuose induose. Ši pakuotė užtikrina Platinum šviežumą ir sultingumą ir svarbiausia neleidžia erkėms patekti į pašarą! Maksimalus sauso pašaro maišelio dydis yra 5 kg, kad būtų užtikrintas natūralus kiekvienos pakuotės aromatas ir šviežumas iki paskutinio pašaro gabaliuko.

  Sudėtis: Šviežia ėriena (70 %), skaldyti ryžiai (15 %), dehidratuoti ėrienos baltymai, džiovinta žuvis, džiovintos alaus mielės, džiovintų obuolių minkštimas, lašišų aliejus, jukos ekstraktas, šalto spaudimo linų sėmenų aliejus, šalto spaudimo alyvuogų aliejus, žaliųjų midujų ekstraktas, džiovintos morkos, džiovinti pomidorai, džiovintos afrikietiškos medetkos, džiovintos kiaulpienės, džiovinti brokoliai, džiovinta žalia arbata, džiovintos ramūnėlės, džiovintas raudonėlis, džiovinto erškėčio sėklos, džiovintų spanguolių sėklos, džiovinti jūrų dumbliai, kalio chloridas.

  Priedai: Vitaminas: (3a672a) vitaminas A 10,000 IU, (3a671) vitaminas D3 1,600 IU, (3a700) vitaminas E 150 mg. Mikroelementai: (3b104) geležies Fe (geležies sulfatas, heptahidratas) 75 mg, (3b201) jodas I (kalio jodidas) 3 mg, (E-4) varis Cu (vario sulfatas, pentahidratas) 19 mg, (3b503) manganas Mn (mangano sulfatas, monohidratas) 40 mg, (3b603) cinkas Zn (cinko oksidas) 50 mg, (3b607) cinkas Zn (glicino cinko chelatas, hidratas) 100 mg, (E-8) selenas Se (natrio selenitas) 0.4 mg.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 23,0%, žalias aliejus ir riebalai 14,0%, žali pelenai 7,8%, žalios skaidulos 2,0%, kalcis 1,6%, fosforas 1,0%, drėgmė (natūraliai susidariusi) 19,0%

  Šėrimo nurodymai
  Platinum sausas pašaras suaugusiems šunims su ėriena ir ryžiais labai aukštos kokybės. Prašau, atkreipti dėmesį prieš šeriant į šiuos punktus:
  - Duoti sausą ar šiek tiek sudrėkintą vandeniu
  - Neleiskite pašarui ilgai brinkti, geriausia duoti iš karto
  - Visada laikykite pasiekiamo šviežio vandens
  - Iš pradžių duokite mažesnį kiekį, nei rekomenduojama
  - Tik jei prireiks padidinkite

  PLATINUM išskirtinumas:

  Įprastas sausas pašaras
  - Įprastas sausas pašaras šunims gaminamas iš augalinių žaliavų ir nedidelės dalies mėsos miltų, bet ne iš šviežios mėsos. Liekamasis drėgmės kiekis pašaruose yra 8% ir tai tai yra ženkliai žemesnis procentas nei PLATINUM.
  - Gamyba įprastai vyksta ekstruderyje. Pirmiausiai ingredientai sumaišomi su vandeniu, tuomet kaitinami iki aukštos temperatūros ir stipriai suspaudžiama į granules.
  - Kiekviena granulė apgaubta storu sluoksniu, kurį reikia atverti (prakąsti). Dėl šio proceso trukmės pašaras ilgą laiką išlieka skrandyje.

  Taigi įprastas sausas pašaras išsipučia skrandyje, nes sugeria daug skysčių. Skrandyje ir žarnyne jo išbuvimo laikas taip pat yra žymiai ilgesnis.

  Platinum laikosi kitokio požiūrio
  - Kadangi Platinum verdamas savose mėsos sultyse ir džiovinamas kambario temperatūroje, jo drėgmė yra didesnė, nei tradicinio sauso pašaro. PLATINUM sudaro 19% likutinės drėgmės, kuri gaunama grynai iš mėsos sulčių. Tai labai prisideda prie gero skonio. Mūsų klientai netgi sako, kad Platinum yra sultingas sausas pašaras.
  Paruošimui naudojame ne mažiau kaip 70% šviežios mėsos. Be to, dedame ir kitų lengvai virškinamų ingredientų, tokių kaip ryžiai, kukurūzai ir (arba) bulvės bei aukštos aukštos klasės šalto spaudimo aliejai, žolelės, vitaminai ir mineralai.
  Be to, mes esame vieninteliai gamintojai, gaminantys pašarus savo sultyse, nepridėdami papildomai vandens, kad išsaugotume jų maistinę vertę. Taip Platinum išlaiko aukštą kokybę.

  Platinum skrandyje neišsipučia – o tai žymiai sumažina skrandžio užsisukimo riziką!
  Sausame šunų pašare Platinum esantis didelis šviežios mėsos procentas, aukštos kokybės ingredientai ir paruošimo būdas yra pagrindiniai veiksniai užtikrinantys, kad pašaras skrandyje neišsipūstų, nerūgtų. Pašaro gabalėliai yra minkšti ir kompaktiški, didelės maistinės vertės. Štai todėl, Jūsų šuniui reikalingas mažesnis kiekis, nei jam reikėtų įprasto sauso pašaro. O tai reiškia, kad skrandis mažiau apkraunamas ir greičiau ištuštėja.

  Tuo tarpu įprastas sausas pašaras skrandyje išsipučia, nes sugeria daug skysčių. Skrandyje ir žarnyne išbuvimo laikotarpis taip pat dažnai būna ilgesnis. Trys veiksniai yra atsakingi už tai:
  - Dažniausiai jis gaminamas iš augalinės kilmės žaliavos ir nedidelės dalies mėsos miltų.
  - Gamyba paprastai vyksta ekstruderyje.
  - Kiekviena granulė apgaubtas krakmolo sluoksniu.