Platinum Puppy Chicken sausas maistas su vištiena

 • Platinum Puppy Chicken sausas maistas su vištiena

  Kaina 16.20 
  Pirkdami galite gauti 16,2 taškų.
  Gamintojas
 • Platinum visavertis sausas pašaras mažiems ir jauniems šuniukams su vištiena:

  - Mažiausiai 73 % šviežios vištienos
  - Ryžiai aukštos kokybės angliavandenių šaltinis
  - Šalto spaudimo aliejai, užtikrinantys optimalų riebalų balansą

  Šuniukai ir jauni šunys turi specialių mitybos poreikių. Natūralios, sveikos kompozicijos lengvai virškinamas sausas Platinum Puppy Chicken pašaras užtikrina tvirtą ir sveiką šuniuko vystymąsi. Platinum Puppy Chicken buvo specialiai sukurtas siekiant pagerinti mitybą ir neturi priedų, kurie galėtų pakenkti šuniui. Pašare yra svarbių sveikatai ir energijai vitaminų, o vertingos žolelės skatina medžiagų apykaitą.

  Platinum Pyppy sausas pašaras su vištiena pagamintas tik iš aukštos kokybės ingredientų, kurie taip pat tinkami naudoti žmonėms

  Mažiausiai 73% šviežios vištienos
  Ryžiai aukštos kokybės angliavandenių šaltinis
  Šaltai spausti aliejai, užtikrinantys optimalų riebalų balansą
  Platinum šunų pašare nėra skerdienos likučių, atraktantų, prieskonių, skonio stipriklių, dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Tokiu būdu mes užtikriname, kad pašaras būtų kuo lengviau virškinamas šuniui.

  Sudėtis: Šviežia vištiena (73 %), skaldyti ryžiai, dehidratuotos vištienos baltymai, džiovinta žuvis, hidrolizuoti vištienos baltymai, džiovintų obuolių minkštimas, lašišų aliejus, džiovintos alaus mielės, šalto spaudimo linų sėmenų aliejus, šalto spaudimo alyvuogių aliejus, kalio chloridas.

  Priedai: Vitaminas: (3a672a) vitaminas A 10,000 IU, (3a671) vitaminas D3 1,600 IU, (3a700) vitaminas E 150 mg. Mikroelementai: (3b104) geležies Fe (geležies sulfatas, heptahidratas) 75 mg, (3b201) jodas I (kalio jodidas) 3 mg, (E-4) varis Cu (vario sulfatas, pentahidratas) 19 mg, (3b503) manganas Mn (mangano sulfatas, monohidratas) 40 mg, (3b603) cinkas Zn (cinko oksidas) 50 mg, (3b607) cinkas Zn (glicino cinko chelatas, hidratas) 100 mg, (E-8) selenas Se (natrio selenitas) 0.4 mg.

  Analitinės sudedamosios dalys: Žali baltymai 26,0%, žalias aliejus ir riebalai 16,0%, žali pelenai 7,9%, žalios skaidulos 2,0%, kalcis 1,5%, fosforas 1,0%, drėgmė (gauta natūraliai) 18,0%.

  Šėrimo nurodymai:
  Platinum Puppy sausas pašaras su vištiena tinka visiems šuniukams. Sausas Platinum pašaras yra paruoštas naudoti iš karto, į jį galite įpilti nedidelį kiekį drungno vandens, tačiau neleiskite pašarui mirkti. Šuo visada turi turėti šviežio geriamojo vandens. Pradėkite šerti nuo mažiausio rekomenduojamo kiekio (žr. toliau pateiktą lentelę), tik prireikus padidinkite kiekį!Taikant švelnų „garinimo slėgiu“ metodą, mėsos gabalai verda kartu su bulvėmis, nepridėjus vandens tik 95 ° C temperatūroje. Grynos koncentruotos mėsos sultys sudaro 19 proc. pašaro, tai yra daugiau nei kituose šunų pašaruose. Dėka gamybos būdo pašare išlieka visos vertingos maistinės medžiagos ir jam suteikiamas išskirtinis skonis.

  Po virimo proceso pašaras lėtai ir atsargiai išdžiovinamas. Atvėsinus iki kambario temperatūros sudedami šalto spaudimo aliejai, žolelės ir vitaminai, kad būtų išsaugotos maistinės medžiagos. Pašaro masė supjaustoma į gabalėliukus ir iškart supakuojama į hermetiškus aliuminio maišelius, o ne laikoma dideliuose induose. Ši pakuotė užtikrina Platinum šviežumą ir sultingumą ir svarbiausia neleidžia erkėms patekti į pašarą! Maksimalus sauso pašaro maišelio dydis yra 5 kg, kad būtų užtikrintas natūralus kiekvienos pakuotės aromatas ir šviežumas iki paskutinio pašaro gabaliuko.